Zadania dla każdego z nas

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Konieczne zadania

 

Szerokie informowanie znajomych  o ideologii gender - tu  potrzebna jest wiedza, należy samemu dobrze ją zgłębić.

Każdy rodzic musi sprawdzić czego nauczane jest jego dziecko w szkole - od podstawówki do liceum. Sprawdzanie podręczników, rozmowa z dyrekcją i jej kontrolowanie, tworzenie grup rodziców gotowych bronić swoich dzieci.

Włączanie się do trójek klasowych, rad rodziców w celu kontroli szkoły z tego poziomu - bardzo ważne zadanie, przed któym nie wolno się uchylać.

Tworzenie lokalnych struktur, kół, stowarzyszeń przeciw genderowych - razem będzie łatwiej niż w pojedynkę.

Zapisywanie się do naszej inicjatywy, łączenie w jedno wszystkich ludzi dobrej woli - im więcej nas będzie tym łatwiej odeprzemy to niebezpieczeństwo.

Nacisk na władze samorządowe żeby chroniły dzieci przed złym wpływem tych szkół i dyrekcji zainteresowanych w szerzeniu ideologii. Samorządy mają prawo i obowiązek dbać o zdrową  edukację naszych dzieci.

Organizowanie konferencji i wykładów w szkołach , samorządach, wspólnotach na temat zagrożenia gender.

Lokalne protesty przed kuratoriami - w miarę możliwości gdy będzie duża grupa rodziców.

 

Pisanie wszelkich protestów, petycji do MEN,  a szczególnie władz samorządowych że nie wolno bez zgody rodziców na demoralizację naszych dzieci.

Rozdawanie ulotek informacyjnych w szkołach, parafiach, wspólnotach, wśród mieszkańców - rozmowa, rozmowa, rozmowa,  tłumaczenie o zagrożeniu.

 

Uwaga materiały z tej strony, ulotki można pobierać, drukować, przesyłać swoim znajomym.  Prosimy o namawianie innych oraz wstępowanie do nas na zasadzie, członka, współpracowanika, sympatyka lub kogoś kto chce być choćby tylko reperezentowanym przez naszą inicjatywę przed rządem i MEN w celu sprzeciwu.

Potrzebujemy każdego czynu, nawet najdrobniejszego. Osoby wierzące w Boga prosimy o modlitwę, wszelkie ofiary (np.  post) w naszej intencji.

Czytany 10621 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 09 wrzesień 2013 19:11
Więcej w tej kategorii: « O nas

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wideo