wtorek, 06 maj 2014 21:45

Zadaj pytanie kandydatowi na posła do Parlamentu Europejskiego

Oceń ten artykuł
(1 głos)

 

Szanowni Państwo,

Zbliżają się wybory do Parlamentu Europejskiego. To będzie bardzo ważny czas dla przyszłości naszego kraju. Neomarksistowska ideologia gender została zaszczepiona i jest wbrew woli narodu wprowadzana w Polsce właśnie na skutek silnego oddziaływania zachodniej, całkowicie zdemoralizowanej kultury i polityki. Przepisy w Unii Europejskiej nakierowane są na niszczenie zdrowej naturalnej rodziny oraz człowieka i jego natury. Są to rzeczy już w miarę dobrze znane i opisane. Uprzywilejowanie gejów i całego ruchu LGTB, seksualizacja dzieci, odbieranie rodzicom władzy nad dziećmi, przymusowa demoralizacja w szkołach(niemal cała Zachodnia Europa) to obecnie podstawowe prawa europejskie.

Obecnie rząd polski chce przegłosować w Sejmie „ Konwencję o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej”,  gdzie między innymi znajdziemy Art. 14 mówiący o  ... „Strony podejmujądziałania konieczne do wprowadzenia do oficjalnych programów nauczania na wszystkich poziomach edukacji ...dotyczących ... niestereotypowych ról przypisanych płciom” lub Art. 12  Strony podejmą działania niezbędne do promowania zmian wzorców społecznych i kulturowych dotyczących zachowania kobiet i mężczyzn w celu wykorzenienia uprzedzeń, zwyczajów,tradycji oraz innych praktyk opartychna idei niższości kobiet lub na stereotypowym modelu roli kobiet i mężczyzn. Ostatnie raporty Lunacek i Estreli wykazują ogromną spójność w dążeniu określonych grup  interesu w nazwaniu i narzuceniu narodom zbrodni dzieciobójstwa, jako „podstawowego prawa człowieka”. Rodzina złożona z mężczyzny i kobiety w tych i innych dokumentach jest uznana za stereotypową czyli niepożądaną, a więc do usunięcia i zmarginalizowania. To są standardy dzisiejszej Europy. Tym bardziej, więc odpowiedni wybór kandydatów jest niesłychanie istotny i będzie miał z pewnością ogromny wpływ na nasze życie. Gender jest już normą polityczną i kulturową na zachodzie, ,za złamaniem której, czeka nawet więzienie. Polska ma mniej czasu niż sądzimy, by się obronić przed nowym totalitarnym światem.

Najbliższe lata to będzie ostateczna walka o dusze narodów, szczególnie dzieci i młodzieży. Nie możemy pozwolić, by do najbliższego rozdania wyborczego dostało się z Polski grono kandydatów pragnących zniszczenia naszych rodzin w imię nowoczesnego postępu.  Ludzi nieodpowiedzialnych, złych, zepsutych czy zwykłych głupców i kuglarzy.

Dlatego przesyłamy odpowiedni formularz, który prosimy o wypełnienie na spotkaniach z kandydatami i przesłanie go do naszej wiadomości. Dołóżmy wszelkich starań by  spotkać się z kandydatem, na którego zamierzamy głosować by uzyskać odpowiednie deklaracje lub w przypadku odmowy zagłosować na inną anty-genderową osobę. Zadajmy sobie trochę trudu by przesłać go także do możliwie największej ilości znanych nam osób. My ze swojej strony będziemy gromadzić przesłane do nas informacje a także popierać te osoby, które będą nas godnie reprezentować oraz bronić naturalnej rodziny, interesów narodu polskiego i prawdy o człowieku.

Poświęćmy trochę swojego czasu na sprawdzenie chociaż jednego kandydata na posła. Za wszelkie zaangażowanie z góry dziękujemy.

Piotr Zajkowski

Redaktor portalu niedlagender.pl

KLIKNIJ PONIŻEJ ZAŁĄCZNIK

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wideo