• Home
  • Aktualności
  • Raport prof. Regnerusa obala mity homoideologii, homoadopcji tak, jak książki Sołżenicyna obalały mity komunizmu
poniedziałek, 05 maj 2014 20:45

Raport prof. Regnerusa obala mity homoideologii, homoadopcji tak, jak książki Sołżenicyna obalały mity komunizmu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Badanie prof. Regnerusa obala mity homoideologii tak, jak książki Sołżenicyna obalały mity komunizmu. Stąd wielka wściekłość na ten raport, w związku z czym, tym bardziej należy go rozpowszechniać.

 W swoich wystąpieniach Ksiądz często powołuje się na badania prof. Marka Regnerusa. Raport wreszcie ukazał się w języku polskim. Dlaczego wyniki badań amerykańskiego naukowca wywołują taką wściekłość homolobby?

Ks. dr hab. Dariusz Oko: Przyczyna wściekłych ataków na raport prof. Marka Regnerusa jest dość oczywista – to objawienie prawdy o homoideologii. Objawienie tej prawdy przez publikację raportu prof. Regnerusa można porównać do objawienia prawdy o komunizmie poprzez dzieła Aleksandra Sołżenicyna. Jego książki także wywołały ogromną wściekłość komunistów z oczywistych względów – objawił światu prawdę o komunizmie. Prof. Regnerus objawia prawdę o homoideologii i homoadopcji. Jego raport to najlepsze i najbardziej udokumentowane studium na ten temat. Jest pozbawione manipulacji, jakich dopuszczano się przy innych badaniach, dotyczących „rodzin” jednopłciowych, które przeprowadzono wśród bogatych, białek lesbijek. Panie zapytano, co sądzą o swoich dzieciach i ich wychowaniu. Przykładowo, w badaniach przeprowadzonych przez uniwersytet w Bambergu (Niemcy) nie rozmawiano z dziećmi, ale lesbijkami, które się nimi opiekowały. I co one mówiły? Że jest cudownie, nawet lepiej, niż w normalnej rodzinie. To mniej więcej tak samo, jakby zapytać członków komitetu centralnego partii, jak oceniają komunizm. Oczywiście powiedzą, że to cudowny ustrój. W podobny sposób manipulowano przy innych badaniach na temat adopcji przez homoseksualistów.

Niektórzy wytykają błędy prof. Regnerusowi, krytykują jego metody badawcze…

Studium prof. Marka Regnerusa to studium naukowe, świetnie udokumentowane, przeprowadzone na dużej próbie badawczej,  z grupą porównawczą, etc. To najbardziej rzetelne studium na temat „rodzin” jednopłciowych. Wychowanie w „rodzinach” homoseksualnych przynosi o wiele gorsze efekty niż w rodzinach normalnych. Nawet cztery razy częściej dzieci z takich związków są bezrobotne, potrzebują pomocy opieki społecznej, są molestowane… Badanie prof. Regnerusa obala mity homoideologii, homoadopcji tak, jak książki Sołżenicyna obalały mity komunizmu. Stąd wielka wściekłość na ten raport, w związku z czym, tym bardziej należy go rozpowszechniać. Zajmuję się tą tematyką od dziewięciu lat i po stronie homoideologii i genderyzmu spotkałem tyle kłamstw i manipulacji, że nie można dopuścić, by tacy ludzie osiągnęli władzę totalną, do której dążą. Trzeba postawić tamę ich utopijnym postulatom.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wideo