środa, 06 styczeń 2016 00:00

Rok 2016 i co dalej ?

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Szanowni Państwo,

Sami widzimy co dzieje się w zachodnich mediach ( chociaż szczujnie to bardziej odpowiednie słowo) w sprawie Polski. Jest to rzecz bez precedensu i wyraźnie widać w którą stronę będzie szła nagonka przez najbliższe lata. Niemcy tracą wpływy w swojej kolonii (Polska cały czas jest kolonią niemiecką mimo zmiany rządu) i dlatego tak histerycznie ze swoimi polskimi sprzedawczykami straszą histerią. Dla nas jako Warszawskich Obrońców Życia i Rodziny jest to czas szczególnie ważny. Jeżeli Polska ugnie się pod tym naporem kłamstwa oraz jeżeli uda się wprowadzić zamęt i strach do polskich rodzin, konsekwencje tego będą katastrofalne. Dlatego apelujemy o kilka spraw!

Prosimy o przyłączenie się do nas, potrzebujemy rąk do pracy.

Nasza działalność niestety pochłania duże środki - szczególnie produkcja filmowa jest droga, jeżeli ktoś może wspomóc nas to gorąco prosimy. W tej sprawie zawsze trzeba do nas napisać - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poszukujemy ludzi chętnych do obrony życia nienarodzonego oraz obroną ojczyzny - drobne małe prace ale stałe, przynoszą skutek.

Film który jest dostępny na youtubie jest także możliwy za koszty produkcji na płycie DVD wystarczy do nas napisać i rozprowadzać  go wśród znajomych, w szkole w parafiach.

Apelujemy, nie bądźcie obojętni, Polska nie obroni się sama - potrzebna jest wytrwała praca wielu dziesiątków tysięcy ludzi.

 

Piotr Zajkowski

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wideo